Operatorem usługi Premium SMS jest:

odzyskiwanie i kasowanie danych - płatność SMS

PYTANIA I ODPOWIEDZI (F.A.Q)

Poniżej umieściliśmy pytania i odpowiedzi, które zadajecie Państwo najczęściej. Mamy nadzieję, że w jakiejś mierze pozwolą one na rozwianie Państwa problemów. W razie dodatkowych pytań służymy pomocą drogą elektroniczną lub telefoniczną - aby się skontaktować kliknij tutaj.

 

Czy muszę zapłacić za odzyskane lecz niesprawne dane ?

Absolutnie nie. Jest to jedna z istotnych innowacji usług SMS, wprowadzonych przez nasząfirmę. Przy usłudze Data Max Photo Recovery SMS zastosowano technologię umożliwiającą już na etapie skanowania nośnika, określenie które pliki są sprawne a które nie. Użytkownik chcący odzyskać zdjęcia ma do dyspozycji możliwość próbnego przeskanowania nośnika - jeżeli w oknie obrazu - po lewej stronie - pokażą się sprawne zdjęcia, wraz z ich wyświetlanymi poniżej poprawnymi danymi (rozmiar, pojemność itp) to znaczy że fizycznie są one do odzyskania. Dopiero wtedy użytkonik może wysłać SMS i dokończyć proces odzyskiwania zdjęć.


Czy zdjęcia zawsze da się odzyskać ?

Niestety, nie zawsze istnieje możliwość odzyskania danych.


W jakich przypadakach odzyskanie zdjęć jest niemożliwe ?

Sa dwa przypadki, w których odzyskanie zdjęć z kart pamięci jest niemożliwe. Pierwszy to nadpisanie danych, drugi to fizyczne uszkodzenie kości pamięci na których znajdują się dane.


Sformatowałem kartę pamięci. Czy zdjęcia są do odzyskania ?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli przeprowadzono tylko operację formatowania to dane najczęściej są do odzyskania (tylko kika procent aparatów zeruje całą kartę). Problem zaczyna się w momencie, gdy na nośnik po sformatowaniu zostały nagrane jakieś dane, np.wykonane zostały następne zdjęcia. W zależności od relacji - wielkość nośnika - ilość starych danych - ilość nowych danych wgranych po sformatowaniu - szanse procetowo rosną lub maleją.


Czy sam mogę odzyskać dane ?

I tak. I nie. Wszystko zależy od rodzaju problemu, stopnia komplikacji i posiadanej wiedzy. Proste awarie, jak np. usunięte zdjęcia można odzyskać za pomocą Data Max Photo Recovery w warunkach domowych. Inne, np. ciężkie uszkodzenie elektroniki karty - niestety nie - w tym przypadku wymagana jest spore doświadczenie w tym zakresie oraz narzędzia laboratoryjne.


Czy operacje on-line są bezpieczne ? Jakie dane są przesyłane ?

Operacje usuwania i odzyskiwania danych odbywają się wyłącznie na lokalnych komputerach użytkowników. Połączenie internetowe z serwerami DataMax jest nawiązywane wyłącznie w celu aktywacji i obsługi programów. Żadne inne dane nie są przesyłane z komputerów użytkowników.



Copyright DataMax Recovery © 2008 - 2019 | Mapa strony
Engined by Indingo